Stævne: DM / Sail Extreme
Title Sejler Stævne
1 Lars Schrøder DM / Sail Extreme
2 Tom Bøjland DM / Sail Extreme
3 Thomas Paasch DM / Sail Extreme
4 Peter Boldsen DM / Sail Extreme
5 Christian Nygaard DM / Sail Extreme
7 Morten Rafn Kohlenberg DM / Sail Extreme
Stævne: Cat Cup Fleckeby
Title Sejler Stævne
1 Thomas Paasch Cat Cup Fleckeby
2 Peter Boldsen Cat Cup Fleckeby
7 Morten Rafn Kohlenberg Cat Cup Fleckeby
13 Brian Dannemand Cat Cup Fleckeby
Stævne: European Spring Regatta 2019
Title Sejler Stævne
8 Tom Bøjland European Spring Regatta 2019
Stævne: CPH Maydays
Title Sejler Stævne
1 Lars Schrøder CPH Maydays
2 Christian Nygaard CPH Maydays
3 Thomas Paasch CPH Maydays
4 Peter Boldsen CPH Maydays
5 Bo Hasseris CPH Maydays
6 Felix Jacobsen CPH Maydays
7 Morten Rafn Kohlenberg CPH Maydays
8 Tom Bøjland CPH Maydays
Stævne: polyesterCup
Title Sejler Stævne
1 Tom Bøjland polyesterCup
2 Thomas Paasch polyesterCup
3 Peter Boldsen polyesterCup
4 Christian Nygaard polyesterCup
5 Lars Schrøder polyesterCup
6 Bo Hasseris polyesterCup
7 Calle H. Sørensen polyesterCup
Stævne: Foiling Easter Regatta
Title Sejler Stævne
5 Peter Boldsen Foiling Easter Regatta
11 Felix Jacobsen Foiling Easter Regatta
Stævne: Cat Auftakt
Title Sejler Stævne
3 Peter Boldsen Cat Auftakt
8 Brian Dannemand Cat Auftakt
12 Lars Schrøder Cat Auftakt
Stævne: A-Cat worlds
Title Sejler Stævne
33 Tom Bøjland A-Cat worlds
65 Morten Rafn Kohlenberg A-Cat worlds
Stævne: Australsk mesterskab
Title Sejler Stævne
37 Tom Bøjland Australsk mesterskab
56 Morten Rafn Kohlenberg Australsk mesterskab
Stævne: Fransk mesterskab
Title Sejler Stævne
12 Lars Schrøder Fransk mesterskab
51 Adam Erritzøe Fransk mesterskab
Stævne: Pizza Open
Title Sejler Stævne
2 Lars Schrøder Pizza Open
3 Thomas Paasch Pizza Open
4 Peter Boldsen Pizza Open
Stævne: fördewoche
Title Sejler Stævne
1 Lars Schrøder fördewoche
2 Thomas Paasch fördewoche
4 Christian Nygaard fördewoche
6 Bo Hasseris fördewoche
7 Peter Boldsen fördewoche
13 Felix Jacobsen fördewoche
Stævne: Dynamic Cup
Title Sejler Stævne
1 Thomas Paasch Dynamic Cup
2 Lars Schrøder Dynamic Cup
3 Tom Bøjland Dynamic Cup
4 Peter Boldsen Dynamic Cup