2017
Fördewoche - Catamaran Cup 2017
Nordisk Mesterskab 2017
VM, Sopot/Polen 2017
Foil & Cat Cup 2017
Danish Open 2017
European Spring Championships 2017
Sail Extreme 2017
Buchholz-Cup 2017
Schweriner Cat Cup 2017
2016
Tysk mesterskab 2016
Catamaran Cup/Flensborg 2016
DM/Sønderborg 2016
Nordisk Mesterskab 2016
Warnemünder Woche 2016
VM, Medemblik/Holland 2016
MS-Open 2016
European Spring Championships 2016
Sail Extreme 2016
Schweriner Cat Cup 2016
Cat Auftakt - Steinhude/Tyskland 2016
2015
Pizza Open 2015
VM - Punta Ala/Italien 2015
DM/Kaløvig 2015
Sail Extreme 2015
Schweriner Cat Cup 2015
2014
EM / Cercle Voile Bordeaux 2014
Pizza Open 2014
DM/Hellerup 2014
Flensburger Fördewoche 2014
Århus festugestæne 2014
Tysk Mesterskab - Berlin/Tyskland 2014
Nordisk Mesterskab 2014
Sail Extreme 2014
Ugly Cup 2014
MS-Open 2014
Schweriner Cat Cup 2014
VM Takapuna/New Zealand 2014
NZ Championships 2014
2013
Harboe Cup 2013
Flensburger Fördewoche 2013
Nordisk mesterskab 2013
EM 2013
MS-Open 2013
Sail Extreme/DM 2013
A-Cat Treff 2013
Schweriner Cat Cup 2013
2012
VM Islamorada/Florida 2012
Open Danish Nationals, Århus 2012
Nordic Week, Borstahusen/Sverige 2012
Warnemünder Woche, Warnemünde/Tyskland 2012
Europeans, Anco/Garda 2012
SailExtreme 2012
A-Cat Treff, Bosau/Tyskland 2012
German Open 2012
2011
Pizza Open, Wismar - Tyskland 2011
DM - Harboe Cup 2011
Flensburger Herbstwoche, Flensburg 2011
Worlds, Aarhus 2011
Nordisk mesterskab 2011
Kieler Woche, Kiel - Tyskland 2011
MS Open, Middelfart 2011
Sail Extreme, Kerteminde 2011
A-Cat Treff 2011, Bosau - Tyskland 2011
Ugly Cup, Skovshoved 2011
Påskestævne, Hellerup 2011
2010
Pizza Open, Wismar 2010
Harboe Cup, Skælskør 2010
Flensburger Fördewoche, Glücksburg 2010
Tysk mesterskab 2010, Scharbeutz/Tyskland 2010
VM 2010, Cesenatico/Italien 2010
MS-Open, Middelfart 2010
DM 2010, Kaløvig 2010
Ostseepokal 2010, Scharbeutz - Tyskland 2010
A-Cat Treff 2010, Bosau - Tyskland 2010
Påskestævne, Hellerup 2010
2009
Svensk mesterskab, Malmö 2009
DM (Harboe Cup), Skælskør 2009
Flensburger herbstwoche, Tyskland 2009
Travemünder woche, Tyskland 2009
EM 2009, Bodensee - Østrig 2009
MS Open, Middelfart 2009
Ugly Cup, Skovshoved 2009
Påskestævne, Hellerup 2009
VM 2009, Belmont - Australien 2009
2008
Nordic A-Class Cup 2008
Australian Nationals, Belmont - Australien 2008
Harboe Cup, Skælskør 2008
Open Danish Nationals, Vallensbæk 2008
Nordisk mesterskab, Västervik - Sverige 2008
Tysk mesterskab, Warnemünde - Tyskland 2008
EM 2008, La Baule - Frankrig 2008
Nordtysk mesterskab, Surendorf - Tyskland 2008
Vårfyran 2008, Kullavik - Sverige 2008
A-Cat Treff 2008, Bosau - Tysklan 2008
2007
Verdensmesterskabet 2007, Florida 2007
Flensburger Fördewoche, Glücksburg 2007
Sverigecuppen, Malmö 2007
Dansk mesterskab 2007, Hornbæk 2007
Svensk mesterskab 2007, Loftahammar - Sverige 2007
MS-Open 2007, Middelfart 2007

Pages